21 Eylül 20 Çözüldü.!! Ses Var Görüntü Yok Led tv, Lcd tv, Oled Tv

Çözüldü.!! Ses Var Görüntü Yok Led tv, Lcd tv, Oled Tv

Televizyonda ses var görüntü yok

Herhangi bir marka Led veya Lcd televizyonda karşılaşılan ses gelmesi ancak görüntünün gelmemesi, ekranın kapkaranlık olması sorununa neden olan durumlar. Genel olarak bazı televizyonlarda sıklıkla karşılaşılan bu durum birçok hatadan kaynaklanıyor olabilir. Ancak bu hatalar çoğunlukla tüm cihazlarda karşılaşılıyor. Sizin televizyonunuzda da ses geliyor ancak görüntü gelmiyorsa bunun sebebi aşağıda bulunan seçeneklerden kaynaklanıyor olabilir.

  • Board arızası: Televizyonlarda sıklıkla karşılaşılan durumlardan birisi de bu. Board arızası olduğunda televizyon ses verir ve görüntü vermeyebilir.
  • Led veya lcd televizyonlarda arka aydınlatmaların bozulması: Arka aydınlatmaların bozulması durumunda da bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • İmverter kartlarının yanması: Bu durum çok seyrek karşılaşılan bir durum olsa da olası durumlardan. Bu nedenle de görüntü alamayabilirsiniz.
  • Invertor devresinin yanması: Gelen elektriğin düzensiz olmasından kaynaklanan bir sorun. Bu nedenle de bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.

Bu durumlara çözüm servisimizle iletişime geçmektir. Detaylı bilgi ve destek için bizimle iletişime gecebilirsiniz.


Çözüldü.!! Ses Var Görüntü Yok Led tv, Lcd tv, Oled Tv sayfası toplamda 2037 kez ziyaret edildi.